Прибирання офисів


Контрактне обслуговування - це комплекс клінінгових послуг, якi проводяться щодня персоналом, постійно закріпленим на об'єкті. Виконується за договором на комплексне обслуговування.

Суттєва перевага договору на комплексне обслуговування полягає в тому, що він може передбачати щоденну підтримку чистоти (щоденне прибирання), генеральне прибирання, чистку ковроліну, хімічне чищення м'яких меблів, миття вікон і весь комплекс клінінгових послуг без залучення стороннього підрядника.

З огляду на обсяг використовуваних технологій і навичок їх застосування при догляді за поверхнями з сучасних оздоблювальних матеріалів і елементів інтер'єру, комплексне обслуговування вимагає наявності різнопрофільних підрозділів, які спеціалізуються на конкретних технологічних операціях, їх чітку взаємодію при проведенні робіт з прибирання об'єктів.

Вартість договору на комплексне обслуговування визначається розрахунком річного бюджету на утримання приміщення і залежить від площі приміщень, складу служби прибирання, режиму роботи, відвідуваності місць загального користування, кількості необхідного інвентарю, обладнання, миючих засобів і витратних матеріалів.

Щоденна підтримка чистоти проводиться співробітниками служби прибирання, яка управляється менеджерами Компанії «Цитрус» в тісній взаємодії з адміністрацією об'єкта.